Wybierz fakturę elektroniczną

Zachęcamy do wyboru faktury elektronicznej jako nowej formy dostarczania dokumentacji sprzedaży.
Aby zacząć korzystać z wysyłki faktury pocztą elektroniczną należy wypełnić poniższy formularz i wysłać go do nas za pomocą przycisku WYŚLIJ.

Nazwa firmy:
NIP: *
Email: *
Imię i nazwisko: *

*FAKTURA ELEKTRONICZNA OD SOFTLANDIA TO:

BEZPIECZEŃSTWO

Faktura elektroniczna eliminuje fizyczny kontakt z osobami przekazującymi dokumentację, jak również konieczność odbioru faktury w miejscu pracy. To obecnie bardzo ważny aspekt w dobie epidemii Koronawirusa. Fakturę elektroniczną otrzymują Państwo w postaci pliku PDF, w wiadomości e-mail, wysyłanej z adresu faktury@softlandia.pl.

SZYBKOŚĆ I WYGODA

Faktura elektroniczna to natychmiastowy dostęp do dokumentów, jest wysyłana w dniu jej wystawienia. To również łatwiejsza i szybsza korekta ewentualnych błędów oraz szybkość wyszukiwania potrzebnych informacji. Faktura w postaci pliku PDF jest łatwa do przekazania innym zainteresowanym osobom, bez skanowania lub żmudnego przepisywania danych. W przypadku gdy potrzebują jej Państwo w formie papierowej, wystarczy ją wydrukować w Swoim biurze lub domu. Fakturę elektroniczną można przechowywać w wybranym przez Siebie miejscu, np. aplikacji Elektroniczny Obieg Dokumentów, lokalnie na komputerze lub pendrive.

EKOLOGIA

SOFTLANDII stawiamy na ekologię. Wierzymy, że również dla Państwa ważny jest aspekt ekologiczny. Wybierając fakturę elektroniczną wspólnie zmniejszamy zużycie papieru oraz emisję spalin związanych z transportem dokumentacji.

E-FAKTURA – PRZEJDŹ JUŻ DZIŚ!

Aby uprościć cały proces i zapewnić maksymalną wygodę w dostępie do faktury elektronicznej, potrzebujemy jedynie Państwa zgody na jej wysyłkę pocztą elektroniczną w formacie PDF oraz przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody na otrzymywanie faktury elektronicznej, oznacza zaprzestanie wysyłki faktur w formie papierowej.

Liczymy na to, że taka forma współpracy pomiędzy naszymi firmami spotka się z Państwa zainteresowaniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.