Kariera w Softlandii

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KONSULTANT DS. WDROŻEŃ ERP

Softlandia zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie zarządzania biznesem. Od ponad dwudziestu lat doradzamy przedsiębiorcom z województwa zachodniopomorskiego w wyborze i implementacji najlepszych rozwiązań informatycznych oraz dostarczamy niezawodny sprzęt IT. Od 2020 roku jesteśmy członkiem grupy MAP solutions, będącej największym dystrybutorem oprogramowania firmy Symfonia w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds. Wdrożeń ERP

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa wdrożeń systemu ERP;
  • Instalacja i konfiguracja systemu ERP;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów firmy;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych;
  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT.

Nasze wymagania:

  • Znajomość podstaw obsługi Microsoft SQL Serwer (instalacja, konfiguracja, zarządzenie bazami danych)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • • Kierunkowe wykształcenie z dziedziny IT (informatyka, elektronika)
    • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
    LUB
    • Znajomość zagadnień związanych z obszaru kadr i płac
    LUB
    • Znajomość zagadnień związanych z obszaru księgowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • Pracę hybrydową
  • Szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • Pracę w doświadczonym zespole działu wdrożeń,
  • Wynagrodzenie jako część stałą i zmienną,
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej spółce istniejącej od 1992 roku.

Benefity:

  • Dofinansowanie do nauki/studiów,
  • Uczestnictwo w programie MEDICOVER SPORT,
  • Uczestnictwo w grupowym ubezpieczeniu na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy telefon i laptop docelowo samochód,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Karty przedpłacone / paczki świąteczne,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Kawa/herbata/woda.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mapsolutions.pl (temat: Konsultant ds. Wdrożeń – Szczecin)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o bezwzględne zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Softlandia sp. z o.o. ul. Królowej Jadwigi 20A, 70-262 Szczecin oraz MAP solutions sp. z o.o., ul. Leśna 5b, 05-120 Legionowo, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.