Kariera w Softlandii

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań Symfonia | N2N

Miejsce pracy: Szczecin

Jako Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań Symfonia | N2N będziesz odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, pracując na stworzonej już częściowo bazie i obsługując także zapytania przychodzące.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • obsługa i sprzedaż do leadów przychodzących,
  • przygotowywanie ofert,
  • realizacja planów i sprzedaż oprogramowania do zarządzania Symfonia,
  • analizowanie potencjału biznesowego i doradzanie klientom w doborze produktów do ich potrzeb,
  • prowadzenie prezentacji dla klientów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność w relacjach z klientami,
  • samodzielne zarządzanie czasem pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży oprogramowania IT,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • znajomość rynku oprogramowania klasy ERP w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole, w obszarze sprzedaży oprogramowania dla biznesu,
  • stabilne zatrudnienie w spółce istniejącej 20 lat na rynku + atrakcyjna premia za realizację planu sprzedażowego,
  • ciekawe wyzwania,
  • uczestnictwo w grupowym ubezpieczeniu na życie,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju poprzez finansowanie przez firmę szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne,
  • służbowy telefon,
  • służbowy komputer/laptop.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@softlandia.pl a w temacie wpisać Nazwę Stanowiska

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.