Symfonia Business Intelligence

Symfonia ERP Business Intelligence to narzędzie, które zapewnia szybki i łatwy dostęp do szeregu danych przekształcanych w wartościowe informacje, które dadzą Ci kompletną wiedzę o wszystkich obszarach działania Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziesz mógł szybciej i efektywniej podejmować ważne decyzje.
Symfonia ERP Business Intelligence może być Twoim idealnym asystentem.
Przekonaj się sam!

PRACUJESZ W DZIALE SPRZEDAŻY?

Chcesz móc szybko uzyskiwać, przetwarzać i analizować dane sprzedażowe? Wierzysz, że na tej podstawie możesz planować skuteczniej?
Symfonia ERP Business Intelligence sprawia, że zawsze wiesz, co należy zrobić.

Zapewnij sobie:

 • Dostęp do indywidualnych analiz. Monitorujesz wykonanie planu sprzedaży, rentowności promocji oraz informacje na temat kontrahentów i klientów.
 • Szybki dostęp do informacji o realizacji budżetu. Dzięki temu widzisz, jak handlowcy wykonują założoną sprzedaż, jakie produkty i promocje cieszą się największym zainteresowaniem oraz gdzie może istnieć zagrożenie wykonania budżetu.
 • Wygodny transfer danych do wybranych formatów. Sprawnie wyeksportujesz potrzebne wyniki do Excela, formatu PDF, możesz mieć również do nich dostęp poprzez stronę www, lub dostawać na maila z dowolną częstotliwością.

ODPOWIADASZ ZA FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ?

Chcesz podnieść efektywność procesów księgowych? Wierzysz w proste rozwiązania, których skuteczność potwierdzają raporty i zestawienia?
Symfonia ERP Business Intelligence to sposób na efektywniejsze zarządzanie.

Korzyści dla Ciebie:

 • Zrozumiałe dane dla innych działów. System odciąży Cię od informowania o szczegółach zapisów księgowych.
 • Uproszczenie i usprawnienie księgowań. Dodatkowa klasyfikacja kont księgowych pozwala na ich szersze wykorzystanie w analizach.
 • Możliwość rejestrowania dodatkowych informacji. Zapis księgowy może być wykorzystany do uzyskania bardziej szczegółowych danych zawierających dodatkowe wymiary analityczne, niezależnie od planu kont.

ZAJMUJESZ SIĘ KONTROLINGIEM FINANSOWYM?

Chcesz ułatwić kadrze menedżerskiej dostęp do kluczowych raportów? Wierzysz w skuteczność profilowanych rozwiązań raportujących?
Symfonia ERP Business Intelligence pozwoli Ci swobodnie działać, kiedy najbardziej liczy się czas.

Zyskujesz:

 • Niezależny dostęp do raportów z Excela. Zapoznajesz się z nimi w dogodnym dla siebie momencie – nic Cię nie ogranicza.
 • Idealne dopasowanie raportów. Tworzysz analizy na podstawie własnych grup kosztów i przychodów.
 • Szybki dostęp do danych. W jednym miejscu otrzymujesz dane z różnych obszarów biznesowych firmy bez konieczności angażowania innych osób.

JESTEŚ CZŁONKIEM ZARZĄDU?

Chcesz mieć dostęp do aktualnych informacji na temat firmy, którą zarządzasz? Wierzysz w swój zespół, chcesz go wesprzeć i maksymalnie wykorzystać jego potencjał? Symfonia ERP Business Intelligence pomoże Ci otworzyć nowy rozdział w historii Twojej firmy.

Sprawdź, co zyskasz:

 • Pełny wgląd w aktualny stan finansowy firmy. Zapewnia kontrolę bieżących wskaźników biznesowych umożliwiającą weryfikowanie wyników firmy w porównaniu z planem bazowym.
 • Bieżąca informacja na temat firmy. Dostęp do danych w czasie rzeczywistym pozwoli Ci natychmiast reagować na trendy i szanse rynkowe oraz rozpoznanie ryzyka i ewentualnych zagrożeń.
 • Czytelne i praktyczne przedstawienie danych. 200 predefiniowanych analiz biznesowych oraz interaktywny interface graficzny umożliwia eksplorowanie prezentowanych danych w dowolny sposób na różnym poziomie szczegółowości.

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.