Elektroniczny Obieg Dokumentów – NORMAL

Elektroniczny Obieg Dokumentów NORMAL to intuicyjne narzędzie, które umożliwia pełne zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie. Do lamusa odchodzą już segregatory pełne papierowych faktur, zalegające latami na półkach niejednej firmy. Obieg w formie elektronicznej, oszczędza przede wszystkim cenny czas pracowników oraz firmowy budżet. Pozwala również zapanować nad całą dokumentacją firmy, a nie tylko obiegiem faktur.

Głównym celem aplikacji jest usprawnienie przepływu dokumentów firmowych oraz ułatwienie wymiany informacji między pracownikami wykorzystującymi te materiały. Narzędzie umożliwia przypisanie każdemu z nich osobnych uprawnień, dzięki czemu poufne informacje są przechowywane i przekazywane w bezpieczny sposób. Dzięki temu rozwiązaniu dokumenty nie zgubią się i nie trafią w niepowołane ręce.

Automatyzacja procesów przetwarzania i rejestracji dokumentów znacznie przyśpiesza sam proces ich akceptacji. Elektroniczne archiwum ułatwia przechowywanie materiałów w jednym, bezpiecznym miejscu. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia znalezienie materiałów w systemie.

 

ZADBAJ O ZDROWIE PRACOWNIKÓW FIRMY I TWOICH KLIENTÓW!

WYELIMINUJ POTENCJALNE ŹRÓDŁO ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM,
JAKIM JEST OBIEG DOKUMENTACJI PAPIEROWEJ.

W trosce o zdrowie nas wszystkich oraz niezakłócony obieg informacji w firmie warto skorzystać
z aplikacji Elektroniczny Obieg Dokumentów, która nie tylko wyeliminuje fizyczny kontakt z dokumentami i osobami je przekazującymi, ale również zapobiega sytuacji przymusowej kwarantanny dokumentów.

ZOBACZ FILM Z WDROŻENIA APLIKACJI

 

ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW
OPIS FUNKCJONALNOŚCI

Zalety

• Rejestrowanie i archiwizacja dokumentów w systemie;
• Możliwość modelowania i uruchomienia procesów workflow;
• Monitorowanie terminów realizacji spraw związanych z dokumentacją;
• Spersonalizowany pulpit;
• Historia i metryka dokumentów;
• Wnioski budżetowe i zakupowe;
• Zarządzanie nieobecnościami i zastępstwami.

Pełna kontrola

Elastyczność systemu pozwala dostosować go do specyfiki każdej organizacji. Rejestrowanie i archiwizacja dokumentów w systemie może odbywać się z każdego poziomu użytkownika, pomaga w tym rozbudowany system historii i metryki dokumentów.

Elastyczna komunikacja

Dzięki możliwości szybkiego dostosowania systemu, Nasza aplikacja współpracuje z oprogramowaniem niemal każdego producenta.

Swobodny dostęp

Dostęp do aplikacji jest możliwy z poziomu przeglądarki internetowej – dzięki temu działa na wszystkich urządzeniach. Aplikacja daje możliwość umieszczenia w chmurze, na własnym lub wydzierżawionym serwerze.

Czytelny interfejs

System umożliwia zdefiniowanie różnych opisów merytorycznych
oraz wykorzystanie ich podczas pracy systemu. Zawarte informacje są jednoznaczne i czytelne dla wszystkich użytkowników, pomagają w tym zawarte w aplikacji mechanizmy walidacji danych.

System zarządzania dokumentacją pozwoli zapanować nad obiegiem i archiwizacją dokumentów w Twojej firmie!

 

Pobierz prezentację aplikacji: TUTAJ

Umowa licencyjna aplikacji Elektroniczny Obieg Dokumentów NORMAL: TUTAJ

Cennik wersji NORMAL: TUTAJ

xxxx

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.

yyyy