KSeF pytania i odpowiedzi. Przygotuj firmę na KSeF

Wprowadzenie powszechnego obowiązku stosowania e-faktur jest zaplanowane na 1 lipca 2024 roku. Przygotowanie firmy do KSeF to nie tylko uruchomienie możliwości przesyłania i odbierania faktury ustrukturyzowanej. Zmienia się cała procedura wystawiania, dostarczania i otrzymywania faktur. Firmy muszą zaplanować i wprowadzić nowe ścieżki procedowania faktur oraz akceptacji dokumentów. Wprowadzenie KSeF generuje wiele pytań. Producent oprogramowania Symfonia przygotował miejsce służące wymianie wiedzy o Symfonia KSeF i ekosystemach.

Pytania można kierować wg kilku wątków:

Zasady funkcjonowania centrum pomocy KSeF producenta oprogramowania Symfonia:

  1. Sprawdź w pliku Q&A czy w grupie był już poruszany ten temat. To ważne, ponieważ powtarzające się pytania zostaną przekierowane do samodzielnego wyszukania w Q&A.
  2. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nowego zagadnienia – napisz! Nasi eksperci udzielą Ci odpowiedzi w najkrótszym możliwym czasie (SLA zostanie ustalone po miesięcznym okresie testowym).
  3. Nie spodziewaj się odpowiedzi na pytania zadawane w innym kanale. Szanujemy Twój czas, dlatego chcemy o niego zadbać w efektywny sposób.

Podstawowe informacje o KSeF oraz pytania i odpowiedzi znajdują się na stronie Symfonia KSeF

Wg ekspertów KSeF średnie i większe firmy mogą potrzebować 3 – 6 miesięcy na przygotowanie i wdrożenie nowych procedur wywołanych obowiązkiem KSeF. Warto już teraz zaplanować i zacząć testować odpowiednie procesy firmowe.

Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszym działem handlowym, pomożemy dobrać rozwiązania KSeF dla firmy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.