SOFTLANDIA

Firma Softlandia powstała w 1993 roku, od początku istnienia zajmuje się dystrybucją i świadczeniem usług związanych z systemami SYMFONIA, których producentem jest Sage. Od kilku lat Softlandia jest wiodącym na rynku zachodniopomorskim dostawcą rozwiązań systemu SAGE. Zdobyte przez lata doświadczenie i stale rozwijana wiedza praktyczna i teoretyczna pozwalają zapewnić naszym klientom wysokiej klasy obsługę podczas opracowywania analizy przedwdrożeniowej, szkoleń dla użytkowników programów SYMFONII i wdrożeń systemu. Świadczymy również usługi powdrożeniowe, związane z opieką nad systemem oraz optymalnie dopasowujemy oferowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Softlandia oferuje także realizację projektów komputeryzacji firm z uwzględnieniem wszystkich potrzeb Klienta. Firma zapewnia pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego i konfiguracji oprogramowania. Firma Softlandia oferuje państwu korzystanie z usług w ramach pojedynczych godzin serwisowych, bądź umowy serwisowej. Świadczymy usługi szkolenia, wdrożenia oraz serwisu.

Wdrożenie programów z pakietu Sage polega na przystosowaniu programu do warunków i przepisów obowiązujących w firmie. Przyszli użytkownicy muszą przeanalizować  potrzeby i oczekiwania wobec programu oraz sprecyzować i określić swoje uprawnienia do korzystania  z poszczególnych modułów.

Szkolenie personelu z zakresu obsługi programów z pakietu Sage polega na prezentacji i omówieniu całego programu, poszczególnych jego funkcji, metod posługiwania się nimi i odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Celem każdego szkolenia jest poprawa efektywności pracy i wykorzystanie wszystkich zalet programów przez przyszłych użytkowników.


 

Newsletter system Jeśli chcą państwo otrzymywać od nas najnowsze informacje, prosimy o zapisanie swojego adresu e-mail.